Yayıncı : Beşir Kitabevi
Fiyat: 120.00   Liste Fiyatı : 120.00
Ürün Tükendi. Kargo ücreti alınmaz
Favorilere Ekle
Format : Kitap
Barkod : besir-set-07
Yayın Tarihi : 2014-12-31
Orjinal Adı : İngilizce Konuşma Kılavuzu
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 463
Boyut : 120 X 190
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
İngilizce Konuşma Kılavuzu:
Diğer İngilizce konuşma kılavuzlarından farklı olarak, çok geniş kapsamlı dilbilgisi ile Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe bir sözlük içeren bu kitap, İngilizce konuşan kişilerle iletişim kurmanıza olduğu kadar, İngilizce bilginizi geliştirmenize de yardımcı olmayı amaçlamaktadır. "Konuşma Kılavuzu" bölümünde, Türkçe-İngilizce olarak, söylenişleri ile birlikte verilen 3000den fazla günlük konuşma örneği ile, tüm iletişim gereksiniminizi karşılayabilir; ayrıca, "Dilbilgisi" bölümündeki ayrıntılı açıklamalardan ve "Sözlük" bölümünden yararlanarak, yeni tümce ve deyimler oluşturabilirsiniz.

A'dan Z'ye Tam Kapsamlı İngilizce Öğrenim Seti:
“İngilizce Öğrenim Kursu, Konuşma Kılavuzu ve Sözlük” gibi, İngilizce öğreniminde en çok başvurulan üç kaynağı bir araya getirerek “Tek Kitapta 3 Kitabın İçeriğini Barındıran” bu set, yaklaşık 160 dakikalık MP3 ses kaydı ile, İngilizceye kolay bir başlangıç yapmanızı ve çok hızlı ilerleyerek ileri düzeye ulaşmanızı sağlayacak biçimde, Türk, İngiliz ve Amerikalı dil uzmanlarının ortak çalışması ile hazırlanmıştır.
1) Öğrenim Kursu Bölümü: Kendi içinde toplam 3 bölümden ve CD'de verilen ses kayıtlarından oluşmaktadır.
Başlangıçtan İleri Düzeye, Aşamalı İlerleyen 20 Ders: Bu bölüm, İngilizcenin tüm önemli konularını, ayrıntılı ve adım adım ilerleyerek öğretecek şekilde hazırlanmıştır. Tüm İngilizce konuşmalar ve okuma parçaları ses CD'nizde kayıtlıdır.
EK-1: İngilizce - Türkçe olarak verilen Günlük Konuşmalar, İş Görüşmeleri ve Okuma Parçaları, Fıkralar gibi çeşitli konuları kapsamakta, ek sözcükler ve kalıplar öğretmeyi amaçlamaktadır. Tüm İngilizce metinler ses CD'nizde kayıtlıdır.
EK-2: Dersler sırasında ayrıntılı biçimde verilmeyen konulara ilişkin Ek Dilbilgisi Açıklamaları içermektedir.
2) Konuşma Kılavuzu Bölümü: Yolculuktan alışverişe, sağlıktan arkadaş edinmeye kadar akla gelebilecek her alandan 1000'in üzerinde Türkçe - İngilizce örnek tümce, sözcük ve deyim ile bunların söylenişlerini içermektedir. Bu bölümün tümü Türkçe - İngilizce olarak ses CD'nizde kayıtlıdır.
3) Sözlük Bölümü: Türkçe - İngilizce ve İngilizce - Türkçe olarak verilen bu bölüm, toplam 7000 İngilizce sözcük ile bunların söylenişlerini kapsamaktadır. Ses kayıtları, İngiliz ve Türk dil uzmanları tarafından yapılmıştır.
İngilizceyi hiç bilmeyenler için olduğu kadar, belirli düzeyde bilenler için de vazgeçilmez bir kaynak oluşturacak bu set, İngilizce öğreniminde, beklentinizin de üzerinde bir hıza ve başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

Okuyucu Yorumları