Yayıncı : Beşir Kitabevi
Fiyat: 190.00   Liste Fiyatı : 190.00
Ürün Tükendi. Kargo ücreti alınmaz
Favorilere Ekle
Format : Kitap
Barkod : besir-set-05
Yayın Tarihi : 2015-03-04
Orjinal Adı : Herkes İçin Pratik Rusça (Cd'li)
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 558
Boyut : 135 X 195
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Herkes İçin Pratik Rusça (Cd'li):
Herkes için pratik Rusça her yaştan ve her meslekten Rusça öğrenmek isteyenler için hazırlanmış eşsiz bir kaynaktır.
Günümüzde uluslararası alanda adını iyice kabul ettirmiş olan Rus diline tamamen hakim olmak adına hazırlanan bu kitapta alıştırmalar ve seslendirmelerle ezber yerine yaşayarak öğretme fikrini hayata geçirmeye çalıştık. Böylece Rusça'ya tam anlamı ile hakim olunmasını amaçladık. Başta turizm olmak üzere sanayi ve ticarette Rusya ile iş birliğinin öneminin artmasıyla ve artık tek bir yabancı dilin bilinmesinin yetersiz kaldığı dünyada Rusça bilmenin önemli olduğunu düşünüyoruz ve bu kitabın siz değerli okurlarımıza faydalı olmasını umuyoruz.
Bu kitapla birlikte sadece Rusça dilbilgisi öğrenmekle kalmayacak aynı zamanda Rus Kiril alfabesini, Rusça fonetik bilgilerini ve ayrıca her derste yer alan dilbilgisi konusuna paralel olarak hazırlanmış diyalogları da kitabın yanısıra ek olarak verilen profesyonel Rus dili öğretim görevlileri tarafından hazırlanan MP3 CD ile birlikte çalışarak Rusça okuma ve dinleme becerilerinizi de geliştireceksiniz.

Rusça Mini Konuşma Kılavuzu Sözlük:
Rusya ve Rusça konuşan diğer ülkelerle giderek artan ekonomik ve kültürel ilişkilerde ortaya çıkan iletişim sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak amacıyla hazırlanan bu kitap, yurtdışı yolculuklarınızda ve çeşitli amaçlarla Türkiye’ye gelen Rusça konuşan turistlerle kolay iletişim kurabilmeniz için içerdiği “her duruma uygun 2500’den fazla cümle örneği ve çok sayıdaki sözcük” ile yanınızdan hiç ayıramayacağınız boyu küçük ama içeriği zengin bir iletişim kaynağı olacaktır.

Okuyucu Yorumları