Yazar : Nurten Tol
Yayıncı : Beşir Kitabevi
Fiyat: 240.00   Liste Fiyatı : 240.00
Ürün Satışta.  Kargo ücreti alınmaz
Favorilere Ekle
Adet
Format : Kitap
Barkod : besir-set-03
Yayın Tarihi : 2017-03-30
Orjinal Adı : English Grammar in Principle İntermediate-Upper-İntermediate
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 1200
Boyut : 170 X 240
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
English Grammar in Principle İntermediate-Upper-İntermediate:
English Grammar in Principle, başta YDS, TOEFL, IELTS ve üniversitelerin Proficiency sınavları olmak üzere, tüm İngilizce sınavlara hazırlanan ya da İngilizce öğrenmek isteyen her yaş grubundaki kişilere yazar tarafından geliştirilen konu bazlı stratejiler ışığında çalışmasını ve tüm kurallara ve kullanımlara hakim olmasını sağlayan bir kaynaktır.
Tüm dilbilgisi konularını Stratejiler ile sunan bu kaynak, herkesin hedef yapıları kavramasını ve kullanmasını sağlayan özgün alıştırmalar ve testler, aynı zamanda bazı cümlelerle ilgili ilginç bulabileceğiniz resimler ile güçlendirilmiştir.
English Grammar in Principle, İngilizce'deki tüm dilbilgisi konularını ve alıştırmaların örneklerini Türkçe anlatımlı olarak sunulmuş, Intermediate ve Upper-intermediate seviyelerde hazırlanmış, istediğiniz dilbilgisi konu anlatımına ve her konuyla ilgili hazırlanmış alıştırmalara ve testlere ulaşabileceğiniz zengin bir kitaptır.
Ayrıca her dersten sonra karşılaştırmalı olarak yapabileceğiniz alıştırmalar, öğrenme seviyenizi ve gelişim performansınızı izleme açısından büyük avantaj sağlar.
Bu kitapta yer alan 21 ders, binlerce ilgi çekici ve öğretici soru, düzenli olarak çalışıldığında orta düzeyde çalışmaya başlayan ideal bir kullanıcının ileri seviyede İngilizce bilgisine ulaşmasında yardımcı olacaktır.

English Vocabulary & Phrasal Verbs Builder:
English Vocabulary & Phrasal Verbs Builder isimli bu kitabı sözcük bilgisi içeren yazılı ve sözlü her sınava hazırlık için kullanabilirsiniz.
Sözcük dağarcığınızı geliştirmek için hazırlanmış olan bu kitaptan genel sınavlara hazırlanmakla beraber, İngilizce günlük konuşmanızı geliştirmek ve sözcüklerin farklı hallerde kullanımını öğrenmek içinde faydalanabilirsiniz.
Sözcük türlerinin isim, sıfat, zarf, fiil, bağlaç ve deyimsel fiil özelliklerinin ayrı ayrı gösterildiği bu kitapta ayrıca her bölümün sonunda verilen test formatındaki ara sınavlar sayesinde girecek olduğunuz imtihanda başarınızı üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları