X

Yazar : Nurten Tol
Yayıncı : Beşir Kitabevi
Fiyat: 600.00   Liste Fiyatı : 600.00
Ürün Satışta.
Favorilere Ekle
Adet
Format : Kitap
Barkod : 9786059081573
Yayın Tarihi : 2019-02-15
Orjinal Adı : English Grammar in Principle Elementary & Pre-intermediate
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 880
Boyut : 165 X 235
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
ENGLISH GRAMMAR IN PRINCIPLE ELEMENTARY & PRE-INTERMEDIATE

English Grammar in Principle genel olarak İngilizce’ye sıfırdan başlayanların, dil sınavlarına hazırlananların, yabancı dille öğretim yapan özel okulların, Milli Eğitim’de orta öğretime devam eden öğrencilerin, üniversitelerin dil bölümlerine girmeyi hedefleyen öğrencilerin, üniversite hazırlık sınıflarında eğitim görenlerin ya da İngilizce öğrenmek isteyen her yaş grubundaki kişilere yazar tarafından geliştirilen konu bazlı stratejiler ışığında çalışmasını ve tüm kurallara ve kullanımlara hakim olmasını sağlayan bir kaynaktır.

Tüm dilbilgisi konu ve kurallarını sunan bu kaynak, herkesin hedef yapıları kavramasını ve kullanmasını sağlayan özgün alıştırmalar ve testler, aynı zamanda bazı cümlelerle ilgili ilginç bulabileceğiniz resimler ile güçlendirilmiştir.

English Grammar in Principle, İngilizce’deki tüm dilbilgisi konularını ve alıştırmaların örneklerini Türkçe anlatımlı olarak sunulmuş, Elementary ve Pre-intermediate seviyelerde hazırlanmış, istediğiniz dilbilgisi konu anlatımına ve her konuyla ilgili hazırlanmış alıştırmalara ve testlere ulaşabileceğiniz zengin bir kitaptır.

Ayrıca her dersten sonra karşılaştırmalı olarak yapabileceğiniz alıştırmalar, öğrenme seviyenizi ve gelişim performansınızı izleme açısından büyük avantaj sağlar.

Bu kitapta yer alan 18 ders ve binlerce ilgi çekici ve öğretici soru, düzenli olarak çalışıldığında başlangıç düzeyde çalışmaya başlayan ideal bir kullanıcının orta seviyede İngilizce bilgisine ulaşması gerçekleşecektir.

Okuyucu Yorumları