Yazar : Nurten Tol
Yayıncı : Beşir Kitabevi
Fiyat: 225.00   Liste Fiyatı : 225.00
Ürün Satışta.  Kargo ücreti alınmaz
Favorilere Ekle
Adet
Format : Kitap
Barkod : besir-set-02
Yayın Tarihi : 2017-03-30
Orjinal Adı : English Grammar in Principle / Practical English For Everyone
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 1200
Boyut : 165 X 235
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
English Grammar in Principle:
Başta YDS, TOEFL, IELTS ve üniversitelerin Proficiency sınavları olmak üzere, tüm İngilizce sınavlara hazırlanan ya da İngilizce öğrenmek isteyen her yaş grubundaki kişilere yazar tarafından geliştirilen konu bazlı stratejiler ışığında çalışmasını ve tüm kurallara ve kullanımlara hakim olmasını sağlayan bir kaynaktır.
Tüm dilbilgisi konularını Stratejiler ile sunan bu kaynak, herkesin hedef yapıları kavramasını ve kullanmasını sağlayan özgün alıştırmalar ve testler, aynı zamanda bazı cümlelerle ilgili ilginç bulabileceğiniz resimler ile güçlendirilmiştir.
English Grammar in Principle, İngilizce’deki tüm dilbilgisi konularını ve alıştırmaların örneklerini Türkçe anlatımlı olarak sunulmuş, Intermediate ve Upper-intermediate seviyelerde hazırlanmış, istediğiniz dilbilgisi konu anlatımına ve her konuyla ilgili hazırlanmış alıştırmalara ve testlere ulaşabileceğiniz zengin bir kitaptır.
Ayrıca her dersten sonra karşılaştırmalı olarak yapabileceğiniz alıştırmalar, öğrenme seviyenizi ve gelişim performansınızı izleme açısından büyük avantaj sağlar.
Bu kitapta yer alan 21 ders, binlerce ilgi çekici ve öğretici soru, düzenli olarak çalışıldığında orta düzeyde çalışmaya başlayan ideal bir kullanıcının ileri seviyede İngilizce bilgisine ulaşmasında yardımcı olacaktır.

Practical English for Everyone:
Farklı yaş ve meslek gruplarına mensup İngilizce öğrenicileri için özenle hazırlanmış bir özçalışma kitabıdır. Bu anlamda kitabımız hem İngilizce öğrenimine yeni başlayanlara hem de bu alandaki bilgi ve yeteneğini geliştirmek isteyenlere hitap etmektedir. Öğrenicilerin dilbilgisi, okuma, dinleme ve telafuz yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olması için hazırlanan Practical English for Everyone farklı alıştırma biçimleri ve bol örnekle desteklenmiştir.
Practical English for Everyone içerdiği gerçek yaşama deneyimlerine dayanan konuşma metinleri ile de öğrenicilerin günlük yaşamda İngilizce kullanımlarını geliştirmeyi hedeflemiştir. Söz konusu konuşma metinlerini destekleyen ve uzman seslendiriciler tarafından seslendirmiş olan ses kayıtları da öğrenim sürecine önemli katkılar sağlamaktadır.

Okuyucu Yorumları