Yazar : Allen Carr
Çevirmen : Emre Üstünuçar
Yayıncı : Butik Yayıncılık
Fiyat: 66.00   Liste Fiyatı : 66.00
Ürün Satışta. 
Favorilere Ekle
Adet
Format : Kitap
Barkod : 9786055890438
Yayın Tarihi : 2007-03-31
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 203
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 195
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Sigara içmek çok karmaşık bir labirentin içinde kaybolmak gibi. Ama Allen Carr bu labirentin çıkışını gösteren planını bulmuş. Anında bağımlılığımdan kurtuldum ve özgürüm.
Pınar Eczacıbaşı (GYİAD Başkanı)

Yüzyılın bu en büyük bağımlılık maddesi sigaradan kurtulmanın en kolay yolu bulundu diyebiliriz artık. Benim de uyguladığım Allen Carr metodu size neden bir sigara tiryakisi olduğunuzu ve bunun gerekçelerini çok güzel çürüterek anlatıyor, işin psikolojik tarafının ne kadar ağır olduğunu gerçekte nikotin bağımlılığının çok kolay atlatılabileceğini kafanıza işliyor. Ben size ve çalışanlarınıza sağlık, iş kaybı gibi dünyanın bu en büyük illetinden kurtulma yolunda Allen Carr metodunu şiddetle tavsiye ediyorum.
Prof.Dr. Manfred Neuberger (Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Başkanı)

Allen Carr yöntemi kurumlar içerisinde sigara içme oranını etkileyici bir ölçüde düşüren tek yöntemdir. Araştırmalarımız gösteriyor ki, yöntem kurumlarda çalışanların sağlık ve memnuniyet derecelerini oldukça olumlu yönde etkiliyor. Ailen Carr denediğimiz diğer yöntemlerden ciddi bir fark ile daha başarılı olmuştur. (29.07.2004)
Prof.Dr.Judith Mackay (Dünya Sağlık Örgütü-WHO-Tütünsüz Dünya Başkanı):

Allen Çan`ın çalışmalarını hiç çekinmeden destekliyorum. Pek çok yöntem onun bazı tekniklerini kullanmaya çalışıyor ama hiç birisi onun yakaladığı başarıya yaklaşmıyor
Ubeyd Korbey (Sigarayla Savaşanlar Vakfı Başkanı)

Allen Carhn Metodu ile tiryakilere verilen 6 saatlik Allen Carr Seminerine hayatında hiç sigara içmemiş biri olarak katılmaktan büyük keyif aldığımı belirtmeliyim. 1994 yılından bu yana ömrünü sigara denilen insanlığın baş belası ile savaşa adamış bir Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı kimliğimle şunu ifade etmek İsterim, sigara bırakmak isteyenler üzerinde son derece etkili olacak bir metot. Sigarayı beyninde çözmek isteyenlere yılların birikimi ve nerdeyse dünyanın her yanında kazanılan deneyimle sunulan bir yöntem. Tiryakilerin kendilerine sunulan bu fırsatı kullanmamaları sigaraya başlamaktan sonra yapacakları ikinci büyük hataları olacaktır. Böylesine hayat kurtaran bir şansı dünyaya sunduğu için Allen Carr`ı kutluyorum.

Okuyucu Yorumları