Kategori : Komplo Teorileri
Fiyat: 79.20   Liste Fiyatı : 90.00
Ürün Tükendi. % 12 İndirim 
Favorilere Ekle
Format : Kitap
Barkod : 9789758312504
Yayın Tarihi : 2010-04-27
Yayın Dili : Türkçe
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 432
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 195
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
I. Dünya Savaşı'ndan sonra Almanya sokaklarında açlık ve hastalık kol geziyordu. Alman halkını bu sefaletten kurtarma iddiasıyla ortaya çıkan bir parti doğuyordu: Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi. Ancak perde arkasında yıllardır yer altında faaliyetlerini sürdüren okült Thule Tarikatı vardı.
Partinin ön planında Adolf Hitler gözükse de arka planda Baron Rudolf von Serbottendorf, Dietrich Eckart, Alfred Rosenberg, Heinrich Himmler ve Hans Hörbiger gibi gizli öğretilerle uğşaran isimler vardı.
Kısa zamanda bilim ve sanayi alanında öyle gelişmeler yaşandı ki, ülke tüm dünyaya kafa tutar hale geldi. Nasıl olmuş da savaştan sonra ekonomik yıkıma mahkum olmuş ve her türlü savaş makinesini üretmekten men edilmiş bir ülke, ilk jet motorlu savaş uçaklarını, hayalet uçağın atası olan Hortenı, Tomahawk, Cruise, Skut füzelerinin atası olan V-I, V-II roketlerini ve en önemlisi de atom bombasını yapabilmişti?
En ilginci de Almanyayı işgal eden müttefikler üzerlerinde Nazi sembolleri olan UFO fotoğraflarına ve çizimlerine rastlamışlardı.
Adolf Hitlerin Kavgamda bahsettiği Ari ırk kimlerdi? Irksal miraslarını araştıran Ahnanerbe örgütü başta Tibet olmak üzere dünyanın dört bir yanında ne aramıştı? Naziler neden kendilerine binlerce kilometre uzaklıktaki buzlarla kaplı Antarktika kıtasına birçok keşif gezisi düzenleyip buraya sahip olmak istemişlerdi? Ve Nazilerle ilgili tarihin tozlu raflarında saklanmış birçok sır neydi?

Okuyucu Yorumları